НАКАЗ № 7-171 від 23.09.2020 Про створення системи протидії корупції в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-171.pdf2.92 МБ

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», наказу НАЗК №102/20 від 17.03.2020 та з метою створення ефективної системи протидії корупції в КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (додаток №1).
2. Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції (далі - Уповноважена особа) Цимбаленко Я.Ю.:
надавати консультаційну допомогу працівникам Університету з дотримання вимог антикорупційного законодавства;
здійснювати контроль за направленням відділом кадрів Університету документу про накладення дисциплінарного стягнення на працівника, який вчинив корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення для внесення НАЗК відомостей до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення;
спільно з відділом кадрів здійснювати перевірку на конфлікт інтересів та дотримання інших заборон та обмежень, визначених Законом України «Про запобігання корупції», під час призначення/переведення працівників;
здійснювати контроль за дотриманням працівниками (у т.ч. шляхом моніторингу декларацій працівників) обмежень та заборон, визначених Законом України «Про запобігання корупції»;
забезпечувати заходи щодо дотримання вимог фінансового контролю в Університеті;
здійснювати роботу по захисту прав викривачів. 3. Директору департаменту управління справами Мазур М.О. організувати погодження з Уповноваженою особою проекти наказів/розпоряджень по Університету з напрямів основної діяльності: накази про структуру університету; накази про склад ректорату та адміністративної ради; накази про затвердження зразків договорів з працівниками та здобувачами освіти; накази про затвердження складу комісій та рад (тендерна, орендна, бюджетна, з питань розвитку університету тощо), накази з питань виплати стимулюючих надбавок та премій та кадрових питань щодо прийняття на роботу керівників структурних підрозділів та у випадках виникнення конфлікту інтересів під час оформлення трудових відносин.
4. Голові тендерного комітету та інших робочих (дорадчих) органів, що вирішують фінансові та майнові питання, запрошувати до участі в засіданнях Уповноважену особу.
5. Створити Комісію з оцінки корупційних ризиків в діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Комісія) у складі:
Голова:
Декан ФЕЛ В.Я. Жуйков
Секретар: В.Ю. Пряміцин
Начальник юридичного відділу
Члени:
Проректор з навчальної роботи А.А. Мельниченко
Начальник ПФВ М.В. Броницька
Помічник ректора з питань внутрішнього аудиту С.А. Огінський
Начальник юридичного управління Є.В. Дергачов
Директор Департаменту управління справами М.О. Мазур
Директор департаменту майнових та соціальних питань С.А. Манзюк
Голова профспілкового комітету (за згодою) М.О. Безуглий
6. Визнати наказ «Про створення Комісії по забезпеченню неухильного
дотримання законності та відкритості посадовими особами, запобіганню та протидії проявам корупції в НТУУ «КПІ» № 1/141 від 29.02.2012р. таким, що втратив чинність.
7. Затвердити Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків в діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 3).
8. Голові Комісії Жуйкову В.Я.:
організувати роботу Комісії та подати до 01.10.2020 року на затвердження план роботи Комісії на 2020 рік;
забезпечити координацію роботи Комісії з Уповноваженою особою;
розробити заходи з виявлення та усунення внутрішніх корупційних ризиків та здійснювати контроль за їх усуненням;
розробити пропозиції щодо реалізації Стратегії розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського в частині запобігання корупції в Університеті.
9. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.П. забезпечувати надання актуальної інформації Уповноваженій особі про працівників - осіб уповноважених на виконання функцій держави для здійснення оперативного обліку суб'єктів декларування.
10. Керівникам структурних підрозділів довести до відома працівників, що в разі виникненні конфлікту інтересів вони зобов'язані в 1-дений термін подати повідомлення про конфлікт інтересів безпосередньому керівнику.
11. Затвердити Порядок роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та захист викривачів в КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 2).
12. Подовжити використання внутрішнього каналу повідомлень про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» відповідно до Порядку роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та захист викривачів в КПІ ім. Ігоря Сікорського.
13. Уповноваженій особі забезпечити конфіденційність звернень викривачів.
14. Визнати наказ «Про внесення змін до наказу №4-744» від 25.12.2013 р. «Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання корупції» №4-208 від 16.09.2015 р. таким, що втратив чинність.
15. Визнати наказ «Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції» №4-744 від 25.12.2013 р. таким, що втратив чинність.
16. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Вересень 23, 2020 - 18:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.