НАКАЗ № 7-67 від 06.04.2020 Про порядок оголошення простою на період дії карантину

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-67.pdf601.95 КБ

У зв'язку з оголошенням карантину на території України з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби (COVID-2019), відповідно до ст.ст. 34, 113 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» від 30.03.2020 № 540-ІХ, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,

НАКАЗУЮ:

І. Керівникам структурних підрозділів, відповідно до повідомлень працівників підрозділу, які не можуть перебувати на робочому місці, а також не можуть виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному (надомному) або гнучкому режимі, надати відділу кадрів відповідне подання та персональний список таких працівників.

2. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.І. на підставі подання керівників структурних підрозділів, підготувати та подати на затвердження наказ про оголошення простою працівників, відповідно до персонального списку, на неможливістю перебувати на робочому місці або виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному (надомному) або гнучкому режимі.

3. Керівникам структурних підрозділів при заповненні табелів робочого часу у разі оголошення простою для працівника, дні його не виходу на роботу на цій підставі зазначати літерою "П" (простій)»

4. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. забезпечити оплату праці працівникам у разі оголошення простою у розмірі двох третин, тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу).

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Квітень 6, 2020 - 15:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.