Наказ НМКП/5/2020 від 18.11.2020 "Про проведення VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_HMKP-5.pdf185.75 КБ

З метою підвищення якості навчання, розширення освітнього та наукового рівня викладачів, аспірантів і студентів, розвитку та реалізації їх творчого потенціалу, зміцнення і розширення наукових зв’язків між вітчизняними та зарубіжними навчальними і науковими закладами, на забезпечення проведення конференції

НАКАЗУЮ:

1. Провести VІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій» (далі – Конференція) 16 грудня 2020 р. на базі факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського.
2. Затвердити склад наукового (додаток 1) та організаційного (додаток 2) комітетів Конференції.
3. Затвердити програму з підготовки та проведення Конференції (додаток 3). Можливість видання матеріалів конференції, які плануються до опублікування, оформити актом експертизи в порядку, установленному по КПІ ім. Ігоря Сікорського.
4. Оргкомітету конференції здійснити відкриття поточної Конференції на організаційній платформі Open Conference Systems (OCS) та оприлюднити матеріали поточної Конференції на платформі OJS в доменній зоні kpi.ua в рамках проекту «Наукова періодика».
5. Оргкомітету конференції забезпечити проведення у дистанційному форматі конференції з використанням платформи Zoom.
6. Головному бухгалтеру Л.Г. Субботіній взяти до уваги, що витрати на проведення Конференції за рахунок коштів КПІ ім. Ігоря Сікорського не передбачені.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи В.А. Пасічника та проректора з міжнародних зв’язків С.І. Сидоренка.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Грудень 16, 2020 - 15:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.