Розпорядження РП/42/2020 від 21.12.2020 "Про оновлення переліку освітніх програм університету"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_RP-42.pdf233.56 КБ

З метою якісної підготовки до нового навчального року та на виконання рішення Вченої ради від 14.12.2020 р., протокол №8

ПРОПОНУЮ:

1. Науково-методичним комісіям університету (НМКУ) зі спеціальностей визначити нові назви освітніх програм (відповідно до організаційних змін прийнятих рішенням Вченої ради) та склад проєктних груп для розробки модернізованих освітніх програм враховуючи, що назви освітніх програм повинні мати ознаки (ключові слова) назв відповідних спеціальностей, припускаючи повний збіг або використання парафрази, або за змістом відповідати цим назвам з урахуванням особливостей реалізації ОП. Необхідно уникати конфлікту назв, зокрема не використовувати повністю або частково назви інших галузей освіти та спеціальностей.

2. Деканам факультетів/директорам інститутів за поданням голів НМКУ визначити перелік освітніх програм, за якими буде здійснюватися прийом здобувачів вищої освіти у 2021 році та до 23.12.2020 року:

a) подати через систему електронного документообігу МЕГАПОЛІС службову на ім’я проректора з навчальної роботи (Додаток 1) щодо внесення нових назв освітніх програм до ЄДЕБО;

b) подати до відділу акредитації та ліцензування департаменту якості освітнього процесу пропозиції щодо розподілу ліцензованого обсягу за освітніми програмами, за якими буде здійснюватися прийом здобувачів вищої освіти у 2021 році.

3. Департаменту якості освітнього процесу (О.А. Жученко) до 25.12.20 р. підготувати та передати до Приймальної комісії університету перелік конкурсних пропозицій за спеціальностями та освітніми програмами з розподілом ліцензованого обсягу за ними.

4. Департаменту організації освітнього процесу (А.А. Мельниченко) підготувати наказ про затвердження переліку освітніх програм, за якими буде здійснюватися прийом здобувачів вищої освіти у 2021 році.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Понеділок, Грудень 21, 2020 - 13:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.