Наказ № НОН/199/2021 від 09.08.2021 року "Про затвердження нової редакції Положення про програми подвійного диплому в КПІ"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HOH-199.pdf2.21 МБ

З метою посилення інтернаціоналізації освітнього процесу та урегулювання питань його організації за програмами подвійного диплому в КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати наказ № 7/174 від 30.09.2020 "Про затвердження Положення про програми подвійного диплому в КПІ ім. Ігоря Сікорського".

2. Затвердити Положення про програми подвійного диплому в КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 1) у новій редакції.

3. Затвердити форму Протоколу відповідності навчальних дисциплін (освітніх компонентів) та програмних результатів навчання за програмою подвійного диплому КПІ ім. Ігоря Сікорського та ЗВО-партнера (додаток 2), Порядок конкурсного відбору за програмами подвійного диплому КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 3), форму анкети-заяви здобувача вищої освіти (додаток 4), форму наказу про направлення здобувача вищої освіти на навчання за програмою подвійного диплому за кордоном (додаток 5), форму договору про навчання за програмою подвійного диплому між здобувачем вищої освіти та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (додаток 6), форму індивідуального навчального плану учасника академічної мобільності за програмою подвійного диплому (додаток 7), форму заяви учасника програми для направлення на навчання (додаток 8) та форму наказу Про зарахування іноземного здобувача вищої освіти на навчання за програмою подвійного диплому (академічна мобільність) (додаток 9).

4. Деканам факультетів, директорам інститутів користуватись в роботі цим Положенням та затвердженими формами документів.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-виховної роботи Наталію СЕМІНСЬКУ.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Серпень 9, 2021 - 15:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.