Наказ № НОН/240/2021 від 18.10.2021 р. "Про проведення комплексу заходів в рамках проекту Інженерної школи "KPI School КПІ "ім.Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HOH-240.pdf157.54 КБ

З метою популяризації та розвитку інженерної і наукової думки серед учнівської молоді, створення позитивного іміджу університету, підвищення поінформованості серед вступників про наукову та просвітницьку діяльності університету,

НАКАЗУЮ:

1. Провести комплекс заходів в рамках проекту Інженерної школи «KPISchool» в КПІ ім. Ігоря Сікорського з 25.10.2021 по 30.10.2021, а саме Інженерну школу «KPISchool» для школярів (далі - KPISchool) та тиждень семінарів для вчителів шкіл-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - семінари).
2. Семінари для вчителів шкіл-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського провести на базі фізико-математичного факультету та призначити відповідальним за проведення семінарів декана ФМФ Володимира Ваніна.
3. Затвердити склад Організаційного комітету по проведенню KPISchool (Додаток 1).
4. Затвердити склад Організаційного комітету по проведенню семінарів (Додаток 2).
5. Затвердити Програму проведення KPISchool (Додаток 3).
6. Затвердити Програму проведення семінарів (Додаток 4).
7. Деканам факультетів/директорам інститутів сприяти проведенню KPISchool. забезпечити участь працівників та здобувачів вищої освіти
факультетів/навчально-наукових інститутів згідно Програми проведення KPISchool.
8. Начальнику відділу сприяння працевлаштуванню та професійного розвитку - центр розвитку кар’єри Наталії Пожарській забезпечити повідомлення загальноосвітніх навчальних закладів України щодо проведення комплексу заходів.
9. Начальнику відділу супроводження порталу університету Наталії Цуриній розмістити інформацію про проведення KPISchool та семінарів на сайті університету.
10. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-виховної роботи Наталію Семінську.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Понеділок, Жовтень 18, 2021 - 15:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.