НАКАЗ № НОН/285/2021 від 01.12.2021 "Про проведення благодійної акції з донорства крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського»"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HOH-285.pdf98.55 КБ

Для організації і проведення 07 грудня 2021 року благодійної акції з донорства крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського» за участі працівників КНП «Київський міський центр крові»,

НАКАЗУЮ:

1. Організувати і провести благодійну акцію безоплатної здачі крові «День донора в КПІ ім. Ігоря Сікорського» (далі - благодійна акція) 07 грудня 2021.

2. Начальнику ВСПР - Студентська соціальна служба Тетяні Кочупаловій організувати проведення благодійної акції та провести інформування здобувачів вищої освіти та працівників університету, надати інформацію для донорів щодо свідомого ставлення до свого здоров’я.

3. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів сприяти проведенню благодійної акції та проінформувати їх про проведення заходу.

4. Головному бухгалтеру Людмилі Субботіній забезпечити фінансування відповідно кошторису витрат, за основний рахунок КПІ. (Додаток 1).

5. Директору Навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Марії Перестюк організувати проведення відеозйомки та інформування широкого загалу про захід на інформаційних ресурсах і соціальних мережах університету.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-виховної робити Наталію Семінську.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Середа, Грудень 1, 2021 - 12:15 to Четвер, Грудень 2, 2021 - 12:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.