Наказ НУ/189/2021 від 13.09.2021 "Про продовження дії режиму надзвичайної ситуації об'єктової підсистеми цивільного захисту університету"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HY-189.pdf172.75 КБ

На виконання рекомендацій Міністерства освіти і науки України (лист від 29.07.2020 року №1/9-406), наказу ректора KПІ ім. Ігоря Сікорського від 02.09.2021 року №НУ/180/2021 та з метою забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину,

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити дію режиму надзвичайної ситуації об’єктової підсистеми цивільного захисту університету для запобігання поширенню медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Керівником робіт з ліквідації наслідків можливої надзвичайної ситуації призначити проректора з адміністративної роботи Кондратюка В.А., заступником керівника призначити головного інженера KПІ ім. Ігоря Сікорського Ковальова П.В.

3. Призначити начальником штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій начальника відділу з питань цивільного захисту Нестеренка 10.В.

4. Для координації діяльності структурних підрозділів університету, організації взаємодії з вищими органами управління та силами єдиної державної системи цивільного захисту створити штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (додаток 1).

5. Затвердити План заходів па випадок медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з небезпекою захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19) серед працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (додаток 2).

6. Начальнику відділу з питань цивільною захисту Нестеренку 10.В. координувати заходи передбачені Планом цивільного захисту університету з сектором мобілізаційної роботи, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Міністерства освіти і науки України та відділом з питань цивільного захисту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

7. Визнати таким, що втратив чинність наказ від 13.08.2020 №7/142 “Про продовження дії режиму надзвичайної ситуації об’єктової підсистеми цивільного захисту університету”.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Вересень 13, 2021 - 12:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.