Наказ № НУ/247/2021 від 11.11.2021 р. "Про навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HY-247.pdf207.22 КБ

Відповідно до рішень Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 04 жовтня 2021 року (Протокол № 8) та 25 жовтня 2021 року (Протокол №9)

НАКАЗУЮ:

1. Реорганізувати теплоенергетичний факультет шляхом перетворення в навчально-науковий інститут атомної та теплової енергетики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

2. Створити в навчально-науковому інституті атомної та теплової енергетики КПІ ім. Ігоря Сікорського:

2.1. науково-дослідний центр надійності та безпеки АЕС;

2.2. навчально-науковий центр підтримки ядерної захищеності.

3. Реорганізувати з 01.07.2022 року шляхом поділу кафедру автоматизації проектування енергетичних процесів і систем та створити на її базі кафедру інженерії програмного забезпечення в енергетиці та кафедру цифрових технологій в енергетиці;

4. Реорганізувати шляхом перетворення навчально-наукової лабораторії кібер-енергетичних систем, навчально-наукової лабораторії комп'ютерного моделювання та моніторингу довкілля, навчально-наукової лабораторії програмного забезпечення розподілених систем, навчально-наукової лабораторії комп'ютерного моделювання динамічних процесів та систем, навчально-наукової лабораторії методичного забезпечення інтернет технологій в енергетиці, навчально-наукової лабораторії комп'ютерно-інтегрованих технологій, міжфакультетської навчально-наукової лабораторії Смарт БіоЕнерджі та створити на їх базі навчально-наукову лабораторію кібер-енергетичних систем, навчально-наукову лабораторію комп'ютерного моделювання в енергетиці, навчально-наукову лабораторію методичного забезпечення інтернет технологій в енергетиці та науково-дослідну (експериментальну) лабораторію процесів в енергетичному обладнанні.

5. Перейменувати в навчально-науковому інституті атомної та теплової енергетики:

5.1. кафедру атомних електричних станцій та інженерної теплофізики на кафедру атомної енергетики;

5.2. кафедру автоматизації теплоенергетичних процесів на кафедру автоматизації енергетичних процесів.

6. Покласти виконання обов’язків директора навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики до проведення конкурсного відбору на професора кафедри атомної енергетики Письменного Є. М.

7. Покласти виконання обов’язків завідувача кафедри інженерії програмного забезпечення в енергетиці на доцента Коваля О.В. та завідувача кафедри цифрових технологій в енергетиці на професора Аушеву Н.М. до проведення конкурсного відбору, але не пізніше 31.12.2022 року.

8. Працівникам зазначеним у п. 7 забезпечити організацію підготовчих заходів щодо функціонування новостворених кафедр, зокрема: здійснити заходи щодо підготовки та організації прийому здобувачів вищої освіти усіх рівнів на новостворених кафедрах у 2022 році; за необхідності, здійснити модернізацію освітніх програм, закріплених за відповідними новоствореними кафедрами; підготувати та подати на затвердження в установленому порядку проекти штатних розписів відповідних новостворених кафедр.

9. Виконуючому обов’язки директора навчально-наукового інституту атомної та теплової енергетики Письменному Є. М.:

9.1. спільно з департаментом організації освітнього процесу (Мельпиченко А. А.) організувати підготовку навчально-методичного забезпечення освітніх програм, які закріплені за новоствореними кафедрами;

9.2. спільно з департаментом якості освітнього процесу (Жученко О. А.) організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новостворених кафедр;

9.3. спільно з начальником юридичного управління (Дергачов Є. В. ) та директором департаменту управління справами (Мазур М. О.) підготувати і подати на затвердження зміни до організаційної структури навчально-наукового інституту атомної і теплової енергетики;

9.4. до 22.11.2021 підготувати та подати на затвердження в установленому порядку проект штатного розпису навчально-наукових, науково-дослідних центрів та лабораторій навчально-наукового інституту атомної і теплової енергетики.

10. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення прийому-гіередачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються та внести відповідні зміни до штатного розпису навчально-наукового інституту атомної і теплової енергетики.

11. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. вжити заходів на виконання цього наказу в установленому порядку.

12. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Листопад 11, 2021 - 15:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.