Наказ № НУ/255/2021 від 26.11.2021 року "Про створення науково-дослідницького центру інформаційної безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського та Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HY-255.pdf397.99 КБ

Відповідно до Законів України «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 04.10.2021 (протокол № 8) і Угоди № 11/9002 від 08.12.2020 про співпрацю між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Службою безпеки України з метою налагодження співпраці в галузях освітньої, соціально-культурної й науково-технічної діяльності

НАКАЗУЮ:

1. З мстою співпраці з Департаментом контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки Служби безпеки України створити науково-дослідницький центр інформаційної безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

2. Затвердити положення про науково-дослідницький центр інформаційної безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - науково-дослідницький центр) (додається).

3. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В. А. падати подання про призначення директора науково-дослідницького центру протягом 3 (трьох) місяців з дати підписання цього наказу.

4. Закріпити за науково-дослідницьким центром кабінети № 220 і 320 корпусу №5.

5. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. внести відповідні зміни до штатного розпису КПІ ім. Ігоря Сікорського.

6. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. вжити заходів на виконання цього наказу в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Листопад 26, 2021 - 12:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.