Наказ НУ/32/2021 від 23.02.2021 "Про затвердження Типових форм контрактів з науково-педагогічними працівниками, які пройшли конкурсний відбір"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_HY-32.pdf249.72 КБ

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та «Порядку проведення конкурсного відбору або обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів)», затвердженого наказом ректора Університету, а також із метою підвищення ефективності й оперативності організації роботи з документами, уніфікації їх форм

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Типову форму контракту з науково-педагогічним працівником (професор, доцент, старший викладач, викладач, асистент), який пройшов конкурсний відбір (додаток 1) та Типову форму контракту з завідувачем кафедри як обраного за конкурсом (додаток 2) і запровадити їх в дію з дати підписання цього наказу.
2. Вважати такими, що втратили чинність:

3. Начальнику ВК Андрейчук Л. П., директорам інститутів, деканам факультетів забезпечити використання затвердженої Типової форми контракту під час прийняття на роботу науково-педагогічного працівника, який пройшов конкурсний відбір.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.
Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Лютий 23, 2021 - 12:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.