Розпорядження № РП/159/2021 від 20.08.2021 "Про внесення додаткової інформації в розклади занять на осінній семестр 2021-2022 навчального року"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_RP-159.pdf89.11 КБ

На виконання вимог наказу ректора університету Про заходи організації та проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 2021-2022 навчального року

ПРОПОНУЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів:

- організувати проведення занять з 1 вересня 2021 року із здобувачами вищої освіти денної та заочної форм навчання у змішанному режимі навчання, який передбачає поєднання очного (для практичних, лабораторних, семінарських занять; для лекційних занять малочисельними групами, потоками) та дистанційного (для лекційних занять, а також практичних, семінарських занять лише для загально-університетських дисциплін вільного вибору другого року навчання за освітнім ступенем бакалавр, крім занять з дисциплін фізичного виховання);

в розклади занять внести додаткову інформацію щодо форми проведення занять (очна, дистанційна);

у відповідності з п. 2 вищезазначеного Наказу ректора переглядати зміст додаткової інформації в розкладі занять у відповідності з рішенням Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

2. Центру планування кадрового складу освітнього процесу організувати програмну реалізацію внесення додаткової інформації в розклади занять.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника навчально-організаційного управління Білецького О.О.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

П'ятниця, Серпень 20, 2021 - 17:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.