Розпорядження № РП/227/2021 від 09.11.2021 р. "Про порядок допуску до приміщень Університету на період "червоного" рівня епідемічної небезпеки"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_RP-227.pdf176.51 КБ
PDF icon Розпорядження № РП/226/2021 від 08.11.2021 р. (втратило чинність)118.13 КБ

З метою запобігання поширенню коронавірусу та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», наказу НУ 239/2021 від 03.11.2021 "Про виконання Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

ПРОПОНУЮ:

1. Працівникам Університету не допускати перебування в приміщеннях Університету без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

2. Обмежити відвідування Університету здобувачами освіти та працівниками, крім тих, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; чи документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини, або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якої підтверджена відповідною довідкою, виданою лікарем, або за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або мають абсолютні протипоказання до проведення таких профілактичних щеплень проти COVID-19, підтвердженим медичним висновком про наявність протипоказань до вакцинації проти COVID-19, виданий закладом охорони здоров’я.

3. Департаменту безпеки на період оголошеного "червоного" рівня епідемічної небезпеки:

не допускати сторонніх осіб до приміщень (корпусів, гуртожитків тощо) КПІ ім. Ігоря Сікорського, крім окремих випадків з пред'явленням документів, що зазначені в п.2 цього розпорядження;

для належного контролю за дотриманням протиепідемічних заходів пропонувати здобувачам освіти та працівникам Університету пред'являти документи, що зазначені в п.2 цього розпорядження при відвідуванні приміщень Університету.

4. Керівникам структурних підрозділів врахувати в роботі і дотримуватись вимог цього розпорядження.

5. Працівникам Університету взяти до відома, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою адміністративну відповідальність, а якщо це спричинило до загибелі людей чи інших тяжких наслідків то кримінальну відповідальність.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження РГІ/226/2021 від 08.11.2021 "Про порядок допуску до приміщень Університету на період червоного рівня епідемічної небезпеки".

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Понеділок, Листопад 8, 2021 - 13:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.