Розпорядження №РП/276/2021 від 30.12.2021 року "Про перелік освітніх програм університету для формування конкурсних пропозицій до Правил прийому в 2022 році"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2021_RP-276.pdf7.23 МБ

З метою якісної підготовки до нового навчального року, за поданням керівників структурних підрозділів та відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (протокол № 10 від 13.12.2021 р.)

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Департамент якості вищої освіти забезпечити внесення у відповідні модулі ЄДЕБО інформації про кадрове забезпечення для реалізації освітніх компонентів, передбачених освітніми програмами першого (бакалаврського) (Додаток 1), другого (магістерського) (Додатки 2, 3) та третього (освітньо-наукового) (Додаток 4) рівнів вищої освіти (далі -Переліки).

2. Секретаріат Приймальної комісії (Можаровський В.М.) на основі Переліків (додатки 1-3) сформувати конкурсні пропозиції для вступу в 2022 році та розмістити відповідну інформацію на сайті Приймальної комісії.

3. Керівників структурних підрозділів, які відповідальні за підготовку здобувачів вищої освіти за відповідними програмами, забезпечити наявність на сайті університету (htpps://osvita.kpi.ua/op) у розділі «Освітні програми» актуальних описів освітніх програм відповідно до Переліків.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Четвер, Грудень 30, 2021 - 14:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.