Наказ №НГФ/143/2022 від 09.11.2022 "Про проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану приміщень і території КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HGF-143.pdf206.11 КБ

З метою підвищення ефективності роботи з благоустрою території і утримання в належному санітарно-технічному стані навчальних корпусів та інших приміщень університету

НАКАЗУЮ

1. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, керівникам всіх структурних підрозділів організувати проведення осіннього місячника з благоустрою з 08.11.2022р. по 08.12.2022р. зі студентами (за можливістю) і працівниками університету.

2. Затвердити план закріплення території і об’єктів за навчально-науковими інститутами та факультетами на час проведення осіннього місячника з благоустрою в КПІ ім. Ігоря Сікорського. (додається)

3. Відповідальним за проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території КПІ ім. Ігоря Сікорського призначити головного інженера Ковальова П.В.

4. Директору автотранспортного підприємства Ігнатенку Ю.І. та начальнику господарського відділу Ткаченку О.М. організувати вивіз зібраного сміття з території університету.

5. Відповідальним від навчально-наукових інститутів, факультетів та всіх підрозділів університету щоп’ятниці подавати звіт про виконану роботу в департамент господарської роботи за тел. 204-95-88.

6. Провідному інженеру Кривокобильському О.Ф. координувати роботу навчально-наукових інститутів, факультетів та інших підрозділів університету по проведенню осіннього місячника з благоустрою території КПІ ім. Ігоря Сікорського.

7. Контроль за виконання наказу покласти на головного інженера Ковальова П.В.

Проректор з адміністративної роботи Вадим КОНДРАТЮК

Середа, Листопад 9, 2022 - 14:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.