Наказ № НГФ/35/2022 від 30.03.2022 "Про окремі питання оплати праці в умовах воєнного стану"

Згідно Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” від 15 березня 2022 року № 2136-ІХ, відповідно до рішень Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Університет) від 28 березня 2022 року та Бюджетної комісії Університету від 25 березня 2022 року, з метою цільового та ефективного використання бюджетних коштів під час воєнного стану

НАКАЗУЮ

1. Зупинити виплату встановлених раніше надбавок стимулюючого характеру працівникам Університету за рахунок загального та спеціального фондів з 01 квітня 2022 року.

2. З 01 квітня 2022 року на час дії воєнного стану надбавки стимулюючого характеру працівникам Університету встановлюються щомісячно за рішенням Бюджетної комісії Університету за поданнями керівників структурних підрозділів з детальним обґрунтуванням.

2.1. При дистанційному режимі роботи надбавки стимулюючого характеру працівникам Університету встановлюється у граничному розмірі до 50% від посадового окладу; в окремих випадках за обґрунтованими поданнями керівників структурних підрозділів при дистанційному режимі роботи надбавки стимулюючого характеру працівникам Університету можуть встановлюватись у розмірі більшому, ніж 50% від посадового окладу.
2.2. При звичайному режимі роботи надбавки стимулюючого характеру працівникам Університету встановлюються за поданням керівників підрозділу залежно від складності та обсягу виконуваних робіт у граничному розмірі до 100%, в окремих випадках за обґрунтованими поданнями керівників структурних підрозділів при звичайному режимі роботи надбавки стимулюючого характеру працівникам Університету можуть встановлюватись у розмірі більшому, ніж 100% від посадового окладу.
2.3. За обґрунтованими поданнями керівників структурних підрозділів працівникам Університету можуть виплачуватись премії за результатом роботи за місяць за умови виконанням ними додаткового обсягу робіт із забезпечення життєдіяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського та об’єктів його критичної інфраструктури під час дії воєнного стану.

3. З 01 квітня 2022 року приймання на роботу та продовження роботи працівників за сумісництвом здійснюється за рішенням Бюджетної комісії Університету за окремими поданнями керівників структурних підрозділів з детальним обґрунтуванням.

4. Продовжити у квітні 2022 року оплату вимушеного простою не з вини працівників у розмірі посадового окладу.

5. Проректору з адміністративної роботи В. А. Кондратюку та проректору з навчально-виховної роботи Н. В. Семінській спільно з головним бухгалтером Л. Г. Субботіною забезпечити оплату праці працівників ЦСХ, АТП, ЦФВС “Політехнік”, ЦКМ та студмістечка в межах надходжень спеціального фонду відповідних структурних підрозділів.

6. Департаменту економіки і фінансів, юридичному управлінню та департаменту управління справами надавати роз’яснення в межах компетенції щодо виконання цього наказу.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого проректора Ю. І. Якименка.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Березень 30, 2022 - 18:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.