НАКАЗ №НОН/164/2022 ВІД 31.05.2022 "Про особливості визнання результатів навчання"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HOH-164.pdf213.7 КБ

З метою сприяння виконання робочих навчальних планів (індивідуальних навчальних планів студентів), зокрема можливості урахування результатів неформальної освіти, та відповідно до роз’яснень МОН України щодо можливих варіантів організації освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану

НАКАЗУЮ:

1. На час дії правового режиму воєнного стану в Порядку визнання результатів навчання, отриманих у неформальній/інформальній освіті (пп.2.3-2.6 Положення про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів навчання, набутих у неформальній / інформальній освіті) дозволити визнавати результати навчання впродовж семестру та зняти обмеження щодо обсягу кредитів в межах навчального року.

2. На час дії правового режиму воєнного стану спростити Процедуру валідації результатів навчання, отриманих у неформальній / інформальній освіті (пп.2.7-2.14 Положення про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів навчання, набутих у неформальній / інформальній освіті), а саме:
а. у разі наявності у студента документів (сертифікати, свідоцтва тощо), які підтверджують отримання ним результатів навчання які відповідають нормативному освітньому компоненту індивідуального навчального плану, він може звернутися до викладача для здійснення процедури валідації результатів та отримання оцінки семестрового контролю;

b. у разі успішного опанування студентом на платформі «Sikorsky-Distance» навчальних дисциплін, які відсутні в нормативній складовій освітньої програми студента, він може звернутися до завідувача кафедри щодо зарахування отриманих результатів навчання та оцінки семестрового контролю замість обраної на весняний семестр дисципліни в індивідуальному навчальному плані.

3. Науково-педагогічним працівникам та завідувачам випускових кафедр застосовувати гнучкі підходи до освітньої взаємодії учасників освітнього процесу, зокрема в частині визнання результатів неформальної освіти отриманих студентами на платформі «Sikorsky-Distance».

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчальної роботи А.А. Мельниченка.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Травень 31, 2022 - 12:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.