Наказ № НОН/169/2022 від 03.06.2022 р."Про преміювання працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HOH-169.pdf221.12 КБ

З метою підвищення впливовості наукових досліджень Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», заохочення дослідників до розширення існуючих і налагодження нових міжнародних наукових зв’язків та оприлюднення наукових результатів у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science Core Collection, та зростання рейтингу університету

НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до Наказу № НОН/38/2022 від 31.01.2022 «Про затвердження Положення про преміювання працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та/або Web of Science Core Collection», і висновку робочої групи з експертної оцінки та визначення розміру премій, преміювати працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікаційну активність у 2021 році згідно зі списками (Додатки 1-2).

2. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. виплатити премію з урахуванням фінансових можливостей:
- науково-педагогічним працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно з Додатком 1 за рахунок загального фонду в межах затвердженого кошторису за КПКВК 2201160.

- науковим працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського згідно з Додатком 2 за рахунок спеціального фонду накладних витрат НДЧ в межах затвердженого кошторису за КПКВК 2201040.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Віталія ПАСІЧНИКА.

РЕКТОР Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Червень 3, 2022 - 14:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.