Наказ №НОН/315/2022 від 08.11.2022 "Про затвердження Порядку оформлення академічної мобільності, ініційованої здобувачами вищої освіти"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HOH-315.pdf1.28 МБ

З метою оптимізації контролю за реалізацією здобувачами вищої освіти права на академічну мобільність з власної ініціативи (п.6 Порядку реалізації права на академічну мобільність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 599 від 13.05.2013) та для належної організації процедур визнання результатів такої академічної мобільності в межах освітніх програм, за якими навчаються здобувачі вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ

1. Затвердити Порядок оформлення мобільності, ініційованої здобувачами вищої освіти, до університетів, які не є партнерами КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Порядок, додаток 1) та форми документів, передбачених в ньому (додаток 2-6).

2. Деканам факультетів/директорам інститутів керуватися цим наказом у разі звернень здобувачів щодо участі у академічній мобільності з їх ініціативи.

3. Начальнику відділу академічної мобільності Демиденко О.П. організувати роботу щодо впровадження та реалізації Порядку.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-виховної роботи Семінську Н.В.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Листопад 8, 2022 - 11:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.