Наказ №НОН/320/2022 від 14.11.2022 "Про проведення в КПІ ім. Ігоря Сікорського III Всеукраїнської науковопрактичної конференції молодих вчених та студентів «Інженерія програмного забезпечення і передові інформаційні технології (SoftTech-2022)»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HOH-320.pdf205.36 КБ

З метою обговорення результатів наукових публікацій та обміну досвідом між науковцями та здобувачами освіти, що проводять дослідження у галузі інженерії програмного забезпечення

НАКАЗУЮ:

1. Провести III Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених та студентів «Інженерія програмного забезпечення і передові інформаційні технології (SoftTech-2022 осінь)» (далі - Конференція) 22-25 листопада 2022 року на базі кафедри інформатики та програмної інженерії факультету інформатики та обчислювальної техніки у дистанційному форматі.

2. Затвердити склад програмного (Додаток 1) та організаційного (Додаток 2) комітетів Конференції.

3. Затвердити програму проведення Конференції (Додаток 3).

4. Головному бухгалтеру СУББОТІНІЙ Людмилі взяти до уваги, що кошти КПІ ім. Ігоря Сікорського на проведення заходу не передбачені.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на в.о. декана факультету інформатики та обчислювальної техніки КОРНАГУ Ярослава.

Проректор з наукової роботи
Віталій ПАСІЧНИК

Понеділок, Листопад 14, 2022 - 15:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.