Наказ №НОН/337/2022 від 30.11.2022 "Про затвердження та реалізацію Політики відкритої науки в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HOH-337.pdf289.82 КБ

З метою впровадження й функціонування відкритої науки в КПІ ім. Ігоря Сікорського, забезпечення можливості відкритого обміну знаннями, повторного використання результатів досліджень і відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 01.11.2022 року (Протокол № 7),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Політику відкритої науки в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (далі - Політика) (Додаток 1).

2. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам інших структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечити ознайомлення з Політикою працівників і здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського та сприяти її впровадженню й дотриманню при здійсненні освітньої та науково-технічної діяльності в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

3. Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського надавати консультації й проводити освітні заходи для підвищення рівня обізнаності щодо цінностей і принципів відкритої науки та сприяти формуванню компетентностей з відкритої науки у працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

4. Робочій групі з впровадження відкритої науки в КПІ ім. Ігоря Сікорського до 31 березня 2023 р. розробити план щодо впровадження відкритої науки в КПІ ім. Ігоря Сікорського на 2023-2025 рр.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Листопад 30, 2022 - 10:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.