Наказ № НОН/38/2022 від 31.01.2022 "Про затвердження Положення про преміювання працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та/або Web of Science Core Collection"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HOH-38.pdf1.93 МБ

З метою підвищення впливовості наукових досліджень та якості підготовки здобувачів вищої освіти Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», заохочення дослідників до розширення існуючих і налагодження нових міжнародних наукових зв’язків та оприлюднення наукових результатів у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science Core Collection, зростання рейтингу університету та на виконання рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 17.01.2022 р. (протокол №1)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про преміювання працівників Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та/або Web of Science Core Collection (Додаток 1).

2. Затвердити склад робочої групи з експертної оцінки та визначення розміру премій працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікації у виданнях, що входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus та/або Web of Science Core Collection (Додаток 2).

3. Вважати таким, що втратив чинність, наказ від 28.07.2017 № 1-261 «Про КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science».

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Віталія ПАСІЧНИКА.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Січень 31, 2022 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.