Наказ №НУ/114/2022 від 19.07.2022 "Про внесення змін до наказу «Про порядок технічного обслуговування та ремонту охоронної сигналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського»"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HY-114.pdf1.85 МБ

З метою забезпечення ефективного врегулювання організаційних питань та взаємодії зі структурними підрозділами КПІ ім. Ігоря Сікорського

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу від 30.05.2022 № НЗ/10/2022 «Про порядок технічного обслуговування та ремонту охоронної сигналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського»:

1.1. Викласти пункт 5 додатку 1 у новій редакції:

«5. Регламентні роботи проводяться шляхом подання службової записки про наявність несправності в роботі охоронної сигналізації. Службову записку подає керівник структурного підрозділу КПІ ім. Ігоря Сікорського на ім’я директора департаменту безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У разі виявлення несправності, що потребує зміну коду охоронної сигналізації, керівник структурного підрозділу подає службову записку на ім’я директора «КПІ-ТЕЛЕКОМ» через систему електронного документообігу «Мегаполіс». Термін усунення несправності залежить від складності ремонту та не повинен перевищувати 5 (п’ять) робочих днів з дати отримання відповідної службової записки (без заміни комплектуючих охоронної сигналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського)».

1.2. Викласти підпункт 10.3.1 пункту 10 додатку 1 у новій редакції:

«10.3.1. перелік робіт при перевірці систем на об’єктах з ОС:

- перевірка виділеної лінії під ОС або телефонної лінії на справність та цілісність цих ліній (зв’язок з центральним пультом охоронної сигналізації (ЦПОС)) через автоматичну телефонну станцію;

- при виявленні несправного осередку, проведення кросувальних робіт по заміні коду для нового осередку;

- усунення несправностей, які підлягають ремонту;

- перевірка роботи відповідної лінії після ремонту з пробною постановкою на ЦПОС у присутності відповідальної особи;».

2. Затвердити в новій редакції додаток 2 «Перелік об’єктів охоронної сигналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського» до наказу від 30.05.2022 № НЗ/10/2022 «Про порядок технічного обслуговування та ремонту охоронної сигналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського» (додається).

3. Вважати таким, що втратив чинність, додаток 2 до наказу від 30.05.2022 № НЗ/10/2022.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з адміністративної роботи Кондратюка В. А.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Вівторок, Липень 19, 2022 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.