Наказ №НУ/147/2022 від 23.08.2022 "Про внесення змін до порядку документального супроводу академічної мобільності під час дії правового режиму воєнного стану"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HY-147.pdf211.79 КБ

У зв’язку з необхідністю оптимізації документообігу, пов’язаного з організацією академічної мобільності, враховуючи запровадження правового режиму воєнного стану на території України,

НАКАЗУЮ:

1. При оформленні наказів про направлення за програмами академічної мобільності у разі, якщо учасник/номінант програми громадянин України, -військовозобов’язаний або призовник, який до початку мобільності перебуває в Україні звернувся до відділу академічної мобільності щодо оформлення не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати початку такої мобільності - до наказу про направлення до участі в програмі академічної мобільності у якості додатка долучати копію військово-облікового документа з відміткою про надання відстрочки від призову та дозволом про перетин кордону.

2. При оформленні наказів про направлення за програмами академічної мобільності у разі, якщо учасник/номінант програми громадянин України, -військовозобов’язаний або призовник, який до початку мобільності перебував за кордоном і звернувся до відділу академічної мобільності щодо оформлення не пізніше ніж за 10 робочих днів до дати початку такої мобільності - до наказу про направлення до участі в програмі академічної мобільності у якості додатка долучати копію закордонного паспорту з відміткою про перетин кордону.

3. У разі несвоєчасного звернення учасників щодо документального оформлення ініціативної мобільності (не пізніше ніж за 10 робочих днів до початку мобільності), пов’язаної з тимчасовим долученням до освітнього процесу у закордонних закладах вищої освіти або участю в інших програмах академічної мобільності, результати такого навчання можуть визнаватися відповідно до Положення про визнання в КПІ ім. Ігоря Сікорського результатів попереднього навчання (Наказ № 7/157 від 28.08.2020)

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-виховної роботи Наталію СЕМІНСЬКУ.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Серпень 23, 2022 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.