Наказ №НУ/193/2022 від 04.11.2022 "Про проведення Комплексного моніторингу якості залишкових шкільних знань студентів І курсу (2022 року вступу)"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HY-193.pdf293.99 КБ

З метою підвищення якості підготовки фахівців

НАКАЗУЮ:

1. Навчально-науковому центру інноваційного моніторингу якості освіти (ННЦ ІМЯО) КПІ ім. Ігоря Сікорського провести Комплексний моніторинг якості залишкових шкільних знань студентів І курсу в терміни з 08 листопада 2022 року до 02 грудня 2022 року (Додаток 1) у дистанційному форматі.

2. Конструкторському бюро інформаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечити передачу ННЦ ІМЯО всієї необхідної інформації щодо студентів І курсу, взявши її централізовано із Автоматизованої системи «Деканат».

3. Директорам інститутів (деканам факультетів) призначити відповідального по інституту (факультету) за проведення Комплексного моніторингу якості залишкових шкільних знань студентів І курсу.

4. ННЦ ІМЯО надіслати відповідальним по навчально-науковим інститутам (факультетам) за проведення Комплексного моніторингу якості залишкових шкільних знань студентів І курсу логіни і паролі для студентів І курсу інституту (факультету).

5. Відповідальним по навчально-науковим інститутам (факультетам) забезпечити студентів логінами і паролями на Комплексний моніторинг якості залишкових шкільних знань студентів І курсу та створити всі необхідні умови для його проведення.

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського

П'ятниця, Листопад 4, 2022 - 11:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.