Наказ НУ/61/2022 від 25.04.2022 "Про порядок роботи працівників КПІ під час дії правового режиму воєнного стану"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HY-61.pdf223.11 КБ
PDF icon Роз’яснення до оформлення документів відповідно до наказу170.3 КБ

Про порядок роботи працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського під час дії правового режиму воєнного стану
Враховуючи запровадження правового режиму воєнного стану на території України, відповідно до ст.ст. 34, 60, 60-2, 113 Кодексу законів про працю України та постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 р. № 221 «Деякі питання оплати праці працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, в умовах воєнного стану»

НАКАЗУЮ:

1. На час дії правового режиму воєнного стану продовжити дистанційний та гнучкий режим роботи для науково-педагогічних, наукових працівників (за окремими поданнями керівників підрозділів).
2. Для інших працівників з 01.05.2022 визначити можливість виконання посадових обов’язків та встановити режим роботи:
2.1. у разі можливості виконання посадових обов’язків:
- виконання посадових обов’язків на робочому місці;
- встановлення дистанційного та/або гнучкого режиму роботи (з письмовим обґрунтуванням можливості дистанційної роботи та неможливості виконання посадових обов’язків на робочому місці);
2.2. у разі неможливості виконувати посадові обов’язки:
- оголошення простою не з вини працівника (за повідомленням працівника з письмовим обґрунтуванням неможливості дистанційної роботи та неможливості виконання посадових обов’язків на робочому місці, що підтверджується довідкою переселенця або фактом перетинання кордону України);
- надання оплачуваних відпусток працівникам;
- надання відпусток працівникам без збереження заробітної плати (без обмежень у строках такої відпустки);
- призупинення дії трудового договору (з письмовим обґрунтуванням неможливості дистанційної роботи, неможливості оголошення простою та неможливості виконання посадових обов’язків на робочому місці).
3. До 27.04.2022 деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів:
- визначити працівників підрозділу, які не можуть перебувати на робочому місці, але можуть виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному та/або гнучкому режимі, та надати відповідне подання на ім’я ректора / першого проректора через інформаційну систему «Мегаполіс» або на електронну пошту kanc@kpi.ua про встановлення дистанційного та/або гнучкого режиму із зазначенням персонального списку таких працівників;
- визначити працівників підрозділу, які не можуть перебувати на робочому місці, а також не можуть виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному та/або гнучкому режимі, та організувати надання відповідних повідомлень / заяв від працівників та/або подання на ім’я ректора / першого проректора нарочно або у разі неможливості скан-копію на електронну пошту L.andreychuk@ukr.net з подальшим відправленням оригіналів документів Укрпоштою для:
• оголошення простою не з вини працівника;
• надання працівникам оплачуваних відпусток, а також відпусток без збереження заробітної плати;
• призупинення дії трудового договору;
- визначити працівників підрозділу, які не можуть виконувати свої посадові обов'язки у зв’язку з зарахуванням до Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України або добровольчих формувань територіальних громад, та надати відповідні заяви працівників та копії укладеного контракту або витягу з наказу про зарахування нарочно або у разі неможливості скан-копію на електронну пошту L.andreychuk@ukr.net з подальшим відправленням документів Укрпоштою для увільнення працівників із зазначенням персонального списку таких працівників.
4. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів забезпечити подання звітів про виконану роботу працівниками, для яких встановлено дистанційний та/або гнучкий режим роботи, крім науково-педагогічних та наукових працівників, двічі на місяць до 10 та 25 числа поточного місяця за формою, визначеною керівником підрозділу.
5. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г.:
- при переведенні працівників на роботу в дистанційному та/або гнучкому режимі, здійснювати оплату відповідно до чинного законодавства;
- при встановленні простою не з вини працівника здійснювати оплату праці працівників відповідно до чинного законодавства у розмірі двох третин від посадового окладу;
- при увільненні працівників, зарахованих до Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України або добровольчих формувань територіальних громад, від виконання роботи за трудовим договором забезпечити збереження середнього заробітку.
6. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. на підставі подання керівників структурних підрозділів та заяв працівників, підготувати та подати на затвердження:
- накази про встановлення дистанційного та/або гнучкого режиму роботи науково-педагогічних та інших працівників;
- накази про оголошення простою працівників, відповідно до персонального списку, у зв’язку з неможливістю перебувати на робочому місці або виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному та/або гнучкому режимі;
- накази про надання оплачуваних відпусток чи відпусток без збереження заробітної плати при наданні заяв працівниками;
- накази про призупинення дії трудового договору;
- накази про увільнення працівників, зарахованих до Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України або добровольчих формувань територіальних громад, від виконання роботи за трудовим договором зі збереженням місця роботи (посади) та середнього заробітку.
7. Керівникам структурних підрозділів до 21 числа поточного місяця заповнювати та подавати табелі обліку робочого часу за поточний місяць в письмовому вигляді нарочно або в електронному вигляді на електронну пошту olga_sereduk@ukr.net.
8. Визнати таким, що втратив чинність з 01.05.2022 наказ НУ/51/2022 від 14.03.2022 «Про порядок роботи працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського під час дії правового режиму воєнного стану».
9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Квітень 25, 2022 - 11:15 to Середа, Квітень 27, 2022 - 11:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.