Наказ № НУ/78/2022 від 26.05.2022 року "Про порядок роботи працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського під час дії правового режиму воєнного стану"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_HY-78.pdf210.68 КБ

Враховуючи дію правового режиму воєнного стану на території України, відповідно до ст.ст. 60-2, 74, 84 Кодексу законів про працю України, Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» та на виконання рішення Бюджетної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського від 20.05.2022 року

НАКАЗУЮ:

1. На час дії правового режиму воєнного стану продовжити дію дистанційного режиму роботи для науково-педагогічних, наукових працівників до окремого розпорядження.

2. Для інших працівників з 01.06.2022 визначити можливість виконання посадових обов’язків та встановити режим роботи:

2.1. у разі можливості виконання посадових обов’язків:

- виконання посадових обов’язків на робочому місці;

- встановлення дистанційного режиму роботи з урахуванням п. 14 наказу від 17.05.2022 № НГФ/52/2022 (за окремими поданнями керівників підрозділів з письмовим обґрунтуванням можливості дистанційної роботи відповідно до посадових обов’язків та неможливості виконання посадових обов’язків на робочому місці з поважної причини);

2.2. у разі неможливості виконувати посадові обов’язки:

- надання оплачуваних відпусток працівникам згідно графіків відпусток, затверджених на 2022 рік, з урахуванням вимог ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»;

- надання відпусток працівникам без збереження заробітної плати з урахуванням вимог ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»;

- призупинення дії трудового договору відповідно до ст. 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (з письмовим обґрунтуванням керівника структурного підрозділу неможливості дистанційної роботи та неможливості виконання посадових обов’язків на робочому місці).

3. До 30.05.2022 деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів:

- визначити працівників підрозділу, які не можуть перебувати на робочому місці, але можуть виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному режимі та надати відповідне подання за особистим підписом керівника підрозділу на ім’я ректора / першого проректора до начальника відділу кадрів Андрейчук Л.П. (к. 105-01) про встановлення/подовження дистанційного режиму із зазначенням персонального списку таких працівників;

- визначити працівників підрозділу, які не можуть перебувати на робочому місці, а також не можуть виконувати свої посадові обов'язки у дистанційному режимі та організувати надання відповідних подань від керівників структурних підрозділів, заяв на відпустку від працівників з погодженням керівниками підрозділів до начальника відділу кадрів Андрейчук Л.П. (к. 105-01):

• надання працівникам оплачуваних відпусток, а також відпусток без збереження заробітної плати;

• призупинення дії трудового договору;

- визначити працівників підрозділу, які не можуть виконувати свої посадові обов'язки у зв’язку із зарахуванням до Збройних Сил України, Сил територіальної оборони Збройних Сил України або добровольчих формувань територіальних громад, та надати відповідні заяви працівників та копії укладеного контракту або витягу з наказу про зарахування нарочно до начальника відділу кадрів Андрейчук Л.П. (к. 105-01) для увільнення працівників із зазначенням персонального списку таких працівників.

4. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів забезпечити подання звітів про виконану роботу працівниками, для яких встановлено дистанційний режим роботи двічі на місяць до 10 та 25 числа поточного місяця за формою, визначеною керівником підрозділу. Науково-педагогічним працівникам порядок та форма подання звітів про виконану роботу визначено наказом від 23.05.2022 № НОН/153/2022.

5. Визнати таким, що втратив чинність з 01.06.2022 наказ від 25.04.2022 № НУ/61/2022 «Про порядок роботи працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського під час дії правового режиму воєнного стану».

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Травень 26, 2022 - 12:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.