Розпорядження РП/52/2022 ВІД 24.03.2022 "Про відкриті курси платформи дистанційного навчання «Сікорський»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2022_RP-52.pdf203.53 КБ

На виконання наказу № НУ/55/2022 від 22.03.2022 р. «Про заходи щодо організації та проведення освітнього процесу під час правового режиму воєнного стану» та з метою надання можливості здобувачам вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського та здобувачам інших закладів вищої освіти формувати індивідуальну траєкторію навчання засобами платформи дистанційного навчання «Сікорський»

ДОРУЧАЮ:

1. Науково-педагогічним працівникам КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрити доступ до дистанційних курсів, розміщених на платформі «Сікорський», для здобувачів КПІ ім. Ігоря Сікорського з урахуванням можливості доступу здобувачів інших закладів вищої освіти на період правового режиму воєнного стану.
2. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів, завідувачам кафедр провести інформування здобувачів вищої освіти щодо можливості вивчення відкритих дистанційних курсів на платформі «Сікорський» з подальшим визнанням результатів навчання, наприклад, як частини вибіркової або нормативної складової освітньої програми.
3. Інституту післядипломної освіти (Малюкова І.Г.):
a. забезпечити роботу платформи дистанційного навчання «Сікорський» https://www.sikorsky-distance.org та оновлювати перелік відкритих дистанційних курсів платформи «Сікорський», які доступні здобувачам вищої освіти незалежно від форми навчання та графіку навчального процесу на безоплатній основі. Перелік курсів знаходиться за посиланням https://www.sikorsky-distance .org/kursy-u-vilnomu-dostupi/ та постійно оновлюється;
b. за необхідності здійснювати реєстрацію здобувачів вищої освіти на дистанційні курси, що розміщені у LMS Moodle (посилання на реєстраційну форму: https://forms.gle/7WFBHWbTc3zNfL5QA);
c. передбачити можливість видачі Сертифікатів (у тому числі електронних) у LMS Moodle для здобувачів КПІ ім. Ігоря Сікорського та здобувачів інших закладів вищої освіти.
4. Відділу інноваційних технологій в освіті ДООП (Сімашко І.В.) здійснювати моніторинг та сприяти наповненню переліку відкритих для здобувачів вищої освіти дистанційних курсів платформи «Сікорський».
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з навчальної роботи А.А. Мельниченка.

Перший проректор Юрій ЯКИМЕНКО

Четвер, Березень 24, 2022 - 18:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.