Наказ №НСВС/53/2023 "Про скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти «магістр» та присвоєння відповідної кваліфікації в КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HCBC-53.pdf210.71 КБ

З метою запобігання порушенню академічної доброчесності в КПІ ім. Ігоря Сікорського, забезпечення довіри до результатів освітнього процесу та наукової діяльності, а також на виконання законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2021 р. № 897 «Про затвердження Порядку скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації», наказу № НУ/165/2022 від вересня 2022 р. та на виконання рішення Вченої ради університету (протокол № 7 від 03 липня 2023 р.)

НАКАЗУЮ:

1. Скасувати рішення про присудження ступеня вищої освіти «магістр» та присвоєння відповідної кваліфікації Ткаченку Ярославу Євгенійовичу, відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 03 липня 2023 року

2. Департаменту навчально-виховної роботи (Семінська Н.В.) звернутися до Міністерства освіти і науки України із заявою про внесення відповідної інформації до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Проректору знавчальної роботи (Мельниченку А.А.) забезпечити розміщення у відкритому доступі на офіційному сайті університету інформації щодо скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти «магістр» та присвоєння відповідної кваліфікації Ткаченку Ярославу Євгенійовичу з вказанням року випуску, спеціальності, освітньої програми, серії та реєстраційного номеру диплому магістра.

4. Відділу навчально-виховної роботи зі студентами (Хижняк Т.А.) внести до особової справи Ткаченка Ярослава Євгенійовича рішення щодо скасування присудження ступеня вищої освіти «магістр» та присвоєння відповідної кваліфікації.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Жученка О.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Липень 12, 2023 - 12:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.