Наказ №НМКП/96/2023 від 13.11.2023 "Про проведення I Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні аспекти інженерії програмного забезпечення", присвяченої 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2023_HMKP-96.zip2.75 МБ
PDF icon 2023_HMKP-96.pdf1.79 МБ

З метою обговорення наукових результатів, презентації здобутків та обміну досвідом між науковцями, що проводять дослідження в галузі інженерії програмного забезпечення

НАКАЗУЮ:

1. Провести І Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні аспекти інженерії програмного забезпечення», присвячену 125-річчю Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» 14 грудня 2023 року у дистанційному режимі на базі кафедри Інженерії програмного забезпечення в енергетиці навчально-наукового інститут атомної та теплової енергетики.

2. Створити та затвердити склад організаційного та програмного комітетів, доручивши їм вирішення всіх питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням Конференції (Додаток 1).

3. Затвердити Програму проведення Конференції (Додаток 2).

4. Організаційному комітету оприлюднити матеріали Конференції в доменній зоні kpi.ua.

5. Головному бухгалтеру Людмилі СУББОТІНІИ взяти до уваги, що фінансування Конференції відбувається без залучення коштів університету.

6. Контроль за виконання наказу покласти на проректора з наукової роботи Віталія ПАСІЧНИКА та проректора з міжнародних зав’язків Сергія СИДОРЕНКА.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Листопад 13, 2023 - 21:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.