НОН/105/2023 від 27.03.2023 "Про проведення профорієнтаційного заходу "University for Techers Semminars"-семінари для вчителів шкіл-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-105.pdf115.18 КБ

З метою популяризації та розвитку інженерної і наукової думки серед учнівської молоді, створення позитивного іміджу університету, підвищення поінформованості серед вступників про наукову та просвітницьку діяльності університету,

НАКАЗУЮ:

1. Провести профорієнтаційний захід «University for Teachers Seminars»-тиждень семінарів для вчителів шкіл-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - семінари) з 27 березня по 8 квітня 2023.

2. Семінари для вчителів шкіл-партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського провести на базі фізико-математичного факультету та призначити відповідальним за проведення семінарів декана ФМФ Володимира Ваніна.

3. Затвердити склад Організаційного комітету по проведенню семінарів (Додаток 1).

4. Затвердити Програму проведення семінарів (Додаток 2).

5. Начальнику відділу професійної орієнтації - Центр розвитку кар’єри Наталії Пожарській забезпечити повідомлення загальноосвітніх навчальних закладів України щодо проведення семінарів.

6. Начальнику відділу супроводження порталу університету Наталії Цуриній розмістити інформацію про проведення семінарів на сайті університету.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор з навчально-виховної роботи Наталія СЕМІНСЬКА

Понеділок, Березень 27, 2023 - 11:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.