Наказ №НОН/131/2023 від 17.04.2023 "Про проведення міжнародного буткемпу «INTERNATIONAL COOPERATION IN RESEARCH AND INNOVATION»"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-131.pdf240.32 КБ
PDF icon 2023_HOH-131a1.pdf197.49 КБ
PDF icon 2023_HOH-131a2.pdf265.33 КБ
PDF icon 2023_HOH-131a3.pdf220.79 КБ

З метою підготовки студентів до участі в дослідницьких і інноваційних проєктах, спрямованих на післявоєнну відбудову України, та створення позитивного іміджу університету. Захід є частиною міжнародного проєкту RESCUU (Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities - Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів), який виконується за фінансової підтримки Шведського інституту.

НАКАЗУЮ:

1. Провести міжнародний буткемп «INTERNATIONAL COOPERATION IN RESEARCH AND INNOVATION» серед студентів університетів України в період з 25 квітня по 28 квітня 2023 року у змішаному форматі (далі - Буткемп).

2. Призначити головою організаційного комітету Буткемпу проректора з навчально-виховної роботи Семінську Н.В.

3. Затвердити склад організаційного комітету Буткемпу (Додаток 1).

4. Затвердити програму проведення Буткемпу (Додаток 2).

5. Затвердити кошторис Буткемпу (Додаток 3).

6. Призначити відповідальними за координацію Буткемпу начальника відділу організаційно-виховної роботи зі студентами ДНВР Богук Юлію Олександрівну та представника ГО «Студентський парламент» Максимюк Юлію Валеріївну;

7. Призначити відповідальним за координацію та взаємодію з міжнародними партнерами та університетами-партнерами Балтійської Програми Університетів начальника відділу координації міжнародної проєктної діяльності ДМС Шукаєва Сергія Миколайовича.

8. Директорці науково-технічної бібліотеки ім. І.Г. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського Бруй О.М. надати допомогу в організації Буткемпу в приміщеннях бібліотеки.

9. Директору навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Перестюк М. М. інформувати про проведення Буткемпу на інформаційних ресурсах університету та забезпечення відео- та фото-зйомку заходу, організувати висвітлення про захід у ЗМІ та забезпечити технічний супровід заходу.

10. Начальнику відділу супроводження порталу університету Цуриній Н.О. розмістити інформацію про проведення Буткемпу на сайті університету.

11. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В. А. згідно Програмою проведення Буткемпу (Додаток 2) забезпечити:

- безперебійне живлення;

- доступ учасників до науково-технічної бібліотеки ім. І.Г. Денисенка.

- автобус для проведення екскурсії м. Києвом для учасників заходу.

12. Директору ЦСХ Гурку Ю.М. забезпечити харчування для учасників Буткемпу відповідно до Кошторису (Додаток 3).

13. Директору студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Іщенко О.А. забезпечити проживання учасників Буткемпу в гуртожитках КПІ відповідно до Кошторису (Додаток 3).

14. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. здійснити фінансування заходів Буткемпу за рахунок коштів проєкту RESCUU (Додаток 3).

15. Організаційному комітету у термін до 21 квітня 2023 року здійснити необхідну підготовку щодо організації, інформаційного та технічного забезпечення проведення Буткемпу.

16. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-виховної роботи Семінську Н.В.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Квітень 17, 2023 - 12:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.