Наказ №НОН/247/2023 від 09.08.2023 "Про особливості організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2023/2024 н.р. у змішаному режимі"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-247.pdf1.27 МБ
Package icon 2023_HOH-247.zip1.83 МБ

Відповідно до рішень Вченої ради університету від 03 липня 2023 року (протокол №7) та Адміністративної ради університету від 07 серпня 2023 року, з метою забезпечення якісної фахової практичної підготовки здобувачів вищої освіти,

НАКАЗУЮ:

1.3 01 вересня 2023 року розпочати освітній процес у змішаному режимі зі здійсненням в очному режимі практичної підготовки (окремих видів занять) за скоригованим узагальненим переліком освітніх компонент.

2. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів у термін до 14 серпня 2023 року надати до навчального відділу (Лемешко А.Д.) через СЕД «Мегаполіс» за формою (Додаток 1) скориговані, відповідно до наявної кількості місць в укриттях, пропозиції щодо переліку освітніх компонент для освітніх програм, за якими практичну підготовку (окремі види занять) планується здійснювати в очному режимі.

3. Навчальному відділу (Лемешко А.Д.) у термін до 17 серпня 2023 року з врахуванням інформації, наданої згідно п. 1, скоригувати узагальнений перелік освітніх компонент, за якими практичну підготовку (окремі види занять) планується здійснювати в очному режимі.

4. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів спільно з завідувачами кафедр та кураторами навчальних груп у термін до 18 серпня 2023 року розмістити на офіційних інформаційних ресурсах підрозділів (веб-сайти, телеграм-канали, Facebook-сторінки тощо) перелік освітніх компонент, за якими практична підготовка (окремі види занять) буде здійснюватися в очному режимі, та довести до здобувачів вищої освіти інформацію щодо особливостей реалізації освітнього процесу у змішаному режимі.

5. Завідувачам кафедр у термін до 18 серпня 2023 року здійснити підготовчі заходи щодо здійснення очного режиму для окремих видів занять, зокрема забезпечити готовність лабораторій і обладнання для використання їх в освітньому процесі.

6. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів спільно з завідувачами кафедр у термін до 21 серпня 2023 року сформувати та узгодити з навчальним відділом (Лемешко А.Д.) розклад занять з урахуванням наявної кількості місць в укриттях та рекомендацій Додатку 2.

7. Проректору з адміністративної роботи (Кондратюк В.А.):

- у термін до 10 серпня 2023 року здійснити розподіл та закріплення за факультетами/навчально-науковими інститутами наявних місць в укриттях для одночасного перебування здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та інших категорій працівників та довести відповідну інформацію деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів (відповідальний - начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.);

- у термін до 10 серпня 2023 року спільно з відповідальними особами за поселення на рівні факультетів/навчально-наукових інститутів розробити карту поселення з урахуванням наявної кількості місць в укриттях (відповідальний - директор студмістечка Царенок О.О.);

- у термін до 18 серпня 2023 року спільно з відповідальними особами за поселення на рівні факультетів/навчально-наукових інститутів розробити та довести до здобувачів вищої освіти графік їх поселення (відповідальний - директор студмістечка Царенок О.О.);

- у термін до 25 серпня 2023 року спільно з деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів здійснити моніторинг та вжити необхідних заходів щодо укомплектування укриттів необхідним майном, інвентарем, іншими засобами та матеріалами для забезпечення нормальних умов життєдіяльності (відповідальний -начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.);

- у термін до 25 серпня 2023 року спільно з деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів розробити

рекомендовані маршрути прямування до укриттів та забезпечити наявність покажчиків переміщення за цими маршрутами, вивішених чи намальованих на видимих місцях (відповідальний - начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.);

- у термін до 04 вересня 2023 року спільно з деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів та завідувачами кафедр довести до відома учасників освітнього процесу алгоритм дій, рекомендовані маршрути до укриттів під час сигналу «Повітряна тривога» та «Правила поведінки в укритті» (відповідальний - начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.).

8. Визначити режим роботи працівників відповідно до Правил внутрішнього розпорядку Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

9. Директору департаменту управління справами Мазур М.О. та начальнику юридичного управління Дергачову Є.В. привести у відповідність всі нормативні акти університету відповідно до цього наказу до 20.08.2023.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Серпень 9, 2023 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.