Наказ № НОН/250/2023 від 17.08.2023 року "Про проведення в КПІ ім. Ігоря Сікорського Міжнародної конференції з хімії, хімічної технології та екології за участю закордонних вчених"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-250.pdf79.36 КБ
Package icon 2023_HOH-250.zip725.69 КБ

З метою підвищення якості навчання, підвищення освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів, науковців, розвитку і реалізації їх творчого потенціалу, а також зміцнення і розширення зв’язків між вітчизняними та зарубіжними навчальними та науковими закладами

НАКАЗУЮ:

1. Провести Міжнародну конференцію з хімії та хімічної технології, екології, біоінженерії за участю закордонних вчених (далі – Конференція) 26-29 вересня 2023 року на базі хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського у змішаному форматі з використанням платформи Zoom/Google Meet.

2. Створити та затвердити склад членів програмного (Додаток 1) та організаційного (Додаток 2) комітетів, доручивши їм вирішення всіх питань, пов’язаних із підготовкою та проведенням Конференції.

3. Затвердити програму підготовки та проведення Конференції (Додаток 3).

4. Головному бухгалтеру Людмилі СУББОТІНІЙ взяти до уваги, що фінансування Конференції відбувається без залучення коштів університету.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи Віталія ПАСІЧНИКА та проректора з міжнародних зв’язків Сергія СИДОРЕНКА.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Серпень 17, 2023 - 17:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.