Наказ №НОН/300/2023 від 11.10.2023 "Наказ про проведення ХІІ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023»"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2023_HOH-300.zip628.57 КБ
PDF icon 2023_HOH-300.pdf88.74 КБ

З метою залучення учнівської та студентської молоді, науковців і підприємців до участі у дослідницьких програмах і проєктно-конструкторській діяльності, задля їх подальшої комерціалізації, створення стартапів і виведення інноваційних продуктів на міжнародний та національний ринки, в період з 24 по 27 жовтня 2023 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться ХІІ Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» (далі - Фестиваль).

В рамках Фестивалю відбудуться: Урочисті заходи щодо відкриття ХІІ Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування України, українських та міжнародних учасників Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Ukraine», представників українських та міжнародних фондів; Міжнародний форум «Інтернаціональна підтримка інноваційної трансформації України»; Презентація Віртуальної виставки «Sikorsky Challenge Immersive»;
Тематичні панельні дискусії; Виставка (віртуальна) стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок; Фінал Конкурсу інноваційних стартап-проєктів, що відбуватиметься в 6 секціях

На забезпечення заходу

НАКАЗУЮ:

1. Провести Фестиваль в період з 24 по 27 жовтня 2023 року.

2. Затвердити склад Організаційного комітету Фестивалю (Додаток 1) і доручити йому вирішення всіх питань, пов’язаних з підготовкою та проведенням Фестивалю.

3. Затвердити програму заходів Фестивалю (Додаток 2).

4. Головному бухгалтеру Л.Г. Субботіній взяти до уваги, що витрати на проведення Фестивалю здійснюються за рахунок спонсорських коштів.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Т.в.о. ректора Вадим КОНДРАТЮК

Середа, Жовтень 11, 2023 - 22:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.