Наказ № НОН/321/2023 від 30.10.2023 "Про проведення міжнародного буткемпу «STARTUPS AND ENTREPRENEURSHIP FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-321.pdf1.89 МБ

З метою навчання студентів інноваційному підприємництву та практиці запуску стартап-компаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій, спрямованих на післявоєнну відбудову України, та створення позитивного іміджу університету та в рамках реалізації міжнародного проекту RESCUU (Resilience of Education: Sustainability and Cooperation for Ukrainian Universities - Стійкість освіти: сталий розвиток освіти та розширення співпраці для українських університетів), який виконується за фінансової підтримки Шведського інституту

НАКАЗУЮ:

1. Провести міжнародний буткемп «STARTUPS AND ENTREPRENEURSHIP FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT» серед студентів закладів вищої освіти України в період з 24 по 26 жовтня 2023 року у змішаному форматі (далі - Буткемп).

2. Призначити головою організаційного комітету Буткемпу проректора з науково-педагогічної роботи Жучепка О.А.

3. Затвердити склад організаційного комітету Буткемпу (Додаток 1).

4. Затвердити програму проведення Буткемпу Додаток 2).

5. Затвердити кошторис Буткемпу Додаток 3).

6. Призначити відповідальними за координацію Буткемпу, директорку Департаменту навчально-виховної роботи Хижняк Т.А. та президентку ГО «Студентський парламент» Максимюк Ю.В.

7. Призначити відповідальним за координацію та взаємодію з міжнародними партнерами та унівсрситетами-партнерами Балтійської Програми Університетів начальника відділу координації міжнародної проектної діяльності ДМС Шукаєва С.М.

8. Директорці «Інституту ПІСЛЯДИІШОМНОЇ освіти», керівниці інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge» Малюковій І.Г. забезпечити доступ учасників Бутксмпу до заходів в межах XII міжнародного Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2023».

9. Директору навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Перестюк М.М. інформувати про проведення Буткемпу на інформаційних ресурсах університету та забезпечити технічний супровід заходу, відео- та фото-зйомку, організувати висвітлення заходу у ЗМІ.

10. Начальнику відділу супроводження порталу університету Цуриній Н.О. розмістити інформацію про проведення Буткемпу на сайті університету.

11. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. згідно Програми проведення Буткемпу (Додаток 2) забезпечити:

- безперебійне живлення;

- доступ учасників до приміщень шостого корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського;

- охорону громадського порядку під час проведення заходу.

12. Директору ЦСХ Гурку Ю.М. забезпечити харчування для учасників Буткемпу відповідно до Кошторису (Додаток 3).

13. Директору студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського Царенку 0.0. забезпечити проживання учасників Буткемпу в гуртожитках унверситсту відповідно до Кошторису Додаток 3).

14. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. здійснити фінансування заходів Буткемпу за рахунок коштів проекту RESCUU Додаток 3).

15. Організаційному комітету у термін до 23 жовтня 2023 року здійснити необхідну підготовку щодо організації, інформаційного та технічного забезпечення проведення Буткемпу.

16. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Жученко О.А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Жовтень 31, 2023 - 10:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.