Наказ №НОН/38/2023 від 10.02.2023 року "Про підсумки конкурсу фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених КПІ, фінансування яких із загального фонду

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HOH-38.pdf2.2 МБ

Наказ №НОН/38/2023 від 10.02.2023 року "Про підсумки конкурсу фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського, фінансування яких із загального фонду державного бюджету починається у 2023 році"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від ЗО грудня 2022 року № 1190 «Про затвердження переліку проектів, що пройшли конкурсний відбір проектів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких починається з 2023 року за рахунок коштів Державного бюджету України».

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) в КПІ ім. Ігоря Сікорського, пройшли конкурсний відбір та фінансування яких починається з 2023 року за рахунок коштів Державного бюджету України, затверджених наказом МОН України № 1190 від 30 грудня 2022 року. Призначити керівників затверджених робіт і включити роботи їх до тематичного плану робіт та розробок, які виконує КПІ ім. Ігоря Сікорського за рахунок коштів Державного бюджету України з 2023 року та у наступних роках. (Додаток 1).

2. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, керівникам робіт:

2.1. Забезпечити виконання затверджених робіт та цільове використання виділених коштів.
2.2. Подати до 15 лютого 2023 р. до науково-дослідної частини КПІ ім. Ігоря Сікорського по кожній темі на затвердження:

а) технічне завдання,

б) калькуляцію кошторисної вартості в цілому за темою та окремо на поточний рік та розрахунки до них (вартість науково-дослідної роботи визначається щорічно відповідно до видатків, затверджених МОН).

2.3. Зареєструвати роботи у відповідності до «Порядку державної реєстрації відкритих НДДКР і дисертацій» в УкрІНТЕІ.

3. Планово-фінансовому відділу КПІ ім. Ігоря Сікорського

(Броницькій М.В.) забезпечити оформлення фінансових документів науково-дослідних робіт після затвердження та реєстрації технічних завдань.

4. Начальнику організаційно-аналітичного відділу НДЧ Савич О. В. забезпечити:

- організацію розгляду та нормоконтроль технічних завдань;

- формування та подання на затвердження тематичного плану робіт та

розробок робіт КПІ ім. Ігоря Сікорського, що фінансуються за рахунок

коштів Державного бюджету України до Міністерством освіти і науки

України.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника НДЧ Сидоренка Ю.М.

Проректор з наукової роботи

П'ятниця, Лютий 10, 2023 - 17:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.