Наказ №НУ/100/2023 від 08.06.2023 "Про зміни в організаційній структурі навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О. Патона КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HY-100.pdf222.78 КБ

Відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 05.06.2023 (Протокол № 6),

НАКАЗУЮ:

1. З 01.09.2023 реорганізувати шляхом злиття науково-дослідний центр «Матеріалознавства та передових технологій» навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона та навчально-наукову лабораторію наноструктурних матеріалів навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона і створити на їх базі науково-дослідний центр «Наноструктурних матеріалів» навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона.

2. З 01.09.2023 перейменувати навчально-наукову лабораторію електронно-променевих, плазмових та іскроплазмових технологій навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона у навчально-наукову лабораторію електронно-променевих і плазмових технологій навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона.

3. З 01.09.2023 ліквідувати:

3.1. центр енергетики майбутнього навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона;

3.2. навчально-наукову лабораторію матеріалознавства та новітніх технологій «ТОПАЗ-ТЕХНОЛОГІЇ» навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона.

4. До 01.09.2023 директору навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона Владимирському І. А., директору департаменту управління справами Мазур М. О. та начальнику юридичного управління Дергачову Є. В. внести відповідні зміни до організаційної структури та положень навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона.

5. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г. внести відповідні зміни до штатного розпису навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є. О. Патона в межах лімітів.

6. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. вжити заходів на виконання цього наказу у встановленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Червень 8, 2023 - 14:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.