Наказ №НУ/108/2023 від 27.06.2023 "Про відділ технічних засобів навчання навчально-організаційного управління департаменту організації освітнього процесу КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_HY-108.pdf711.3 КБ

Відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 05.06.2023 (Протокол № 6) та з метою вдосконалення організаційних питань освітньо-наукового процесу,

НАКАЗУЮ:

1. З 01.07.2023 реорганізувати шляхом поділу відділ медіасупроводу освітньої та наукової діяльності навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти на:

- відділ технічних засобів навчання навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти;

- відділ медіасупроводу діяльності університету навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти.

2. З 01.07.2023 вивести з організаційної структури навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти відділ технічних засобів навчання навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти та включити його до організаційної структури навчально-організаційного управління департаменту організації освітнього процесу.

3. Директору департаменту управління справами Мазур М. О., начальнику юридичного управління Дергачову Є. В., директору навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти Перестюк М. М., проректору з навчальної роботи Мельниченку А. А. внести відповідні зміни до організаційних структур і положень структурних підрозділів відповідно до цього наказу.

4. Головному бухгалтеру Субботіній Л. Г.:

4.1. внести зміни до штатних розписів структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського в межах лімітів;

4.2. здійснити комплексну інвентаризацію та передання усіх матеріальних цінностей, коштів і зобов’язань, що передаються від навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти до департаменту організації освітнього процесу.

5. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л. П. вжити заходів на виконання цього наказу в установленому порядку.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Червень 27, 2023 - 15:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.