Наказ №НУ/173/2023 від 25.08.2023 "Про проведення урочистих заходів з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського та початку нового навчального року"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2023_HY-173.zip602.64 КБ
PDF icon 2023_HY-173.pdf77.33 КБ

З метою належної організації заходів, присвячених 125-річчю з дня офіційного відкриття КПІ ім. Ігоря Сікорського та початку нового 2023-2024 навчального року та у зв’язку з обмеженнями, пов’язаними з проведеннями масових заходів під час дії правового режиму воєнного стану,

Н А К А З У Ю:

1. Провести сесію професорсько-викладацького складу 31 серпня 2023 року о 10:00 у змішаному форматі шляхом:

- урочистого засідання за участі деканів факультетів, директорів навчально-наукових інститутів, завідувачів кафедр в залі засідань Вченої ради університету;

- трансляції урочистого засідання для трудових колективів підрозділів та зацікавлених осіб.

2. Проректору з науково-педагогічної роботи Жученку О.А. та проректору з навчальної роботи Мельниченку А.А. забезпечити організацію та проведення сесії професорсько-викладацького складу 31 серпня 2023 року о 10:00.

3. Проректору з адміністративної роботи Кондратюку В.А. забезпечити:

- інформування учасників сесії професорсько-викладацького складу про рекомендовані маршрути до укриттів, алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» та «Правила поведінки в укритті».

- контроль за дотриманням безпекових вимог учасниками сесії професорсько-викладацького складу.

4. Навчально-науковому центру інноваційного моніторингу якості освіти (Перестюк М.М.) забезпечити онлайн-трансляцію сесії професорсько-викладацького складу через офіційний YouTube-канал університету розмістити відповідну інформацію з посиланням на офіційних інформаційних ресурсах університету.

5. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів спільно з завідувачами кафедр забезпечити можливість дистанційної участі членів трудових колективів підрозділів у сесії професорсько-викладацького складу шляхом організації перегляду онлайн трансляції у навчальних корпусах з дотриманням безпекових вимог.

6. Затвердити Графік проведення заходів перед початком нового 2023-2024 навчального року (додається).
7. Проректору з науково-педагогічної роботи Жученку О.А. спільно з проректором з навчальної роботи Мельниченком А.А., проректором з адміністративної роботи Кондратюком В.А. та деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів організувати виконання Графіку проведення заходів перед початком нового 2023-2024 навчального року.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Серпень 25, 2023 - 16:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.