Розпорядження № РП/123/2023 від 01.05.2023 р."Про короткострокове навчання для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанського університету технологій".

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_RP-123.pdf214.8 КБ

З метою розвитку співпраці з міжнародними закладами освіти відповідно до пункту 3.1.11 Положення про Навчально-науковий міжфакультетський центр дуальної освіти «Прогрестех-Україна», затвердженого наказом ректора від 08.12.2021 № НУ/268/2021 та на виконання розпорядження ректора від 08.12.2022 № РП/2632022 Про організацію виконання домовленостей ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського і ректора Познанського університету технологій в вересні 2022 року

ДОРУЧАЮ:

1. Директорам Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту (Гришко І.А.), Навчально-наукового інституту аерокосмічних технологій (Коробко І.В.), в.о.директора Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання (Владимирський І.А.) забезпечити організацію і проведення у формі онлайн конференцій короткострокового навчання для студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанського університету технологій з питань застосування інформаційних технологій і системотехніки при проектуванні авіаційних конструкцій:

a. розробити та затвердити програму навчання загальним обсягом 40 годин із зазначенням теми та змісту лекцій, лекторів, дати та часу проведення, посилання на електронний ресурс для участі у лекціях;

b. призначити (за їх згодою) лекторів з числа науково-педагогічних працівників навчально-наукових інститутів КПІ ім.Ігоря Сікорського та провідних фахівців ТОВ «Прогрестех-Україна»;

c. розробити критерії участі у навчанні та забезпечити електронну реєстрацію слухачів;

d. розробити макет, та забезпечити вручення електронних сертифікатів про проходження навчання здобувачам вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанського університету технологій за електронними підписами повноважних осіб КПІ ім. Ігоря Сікорського та ТОВ «Прогрестех-Україна».

2. Заступнику Голови Координаційної ради Навчально-наукового міжфакультетського центру дуальної освіти «Прогрестех-Україна» (Онищенко Є.Є.) забезпечити необхідні погодження щодо підготовки та проведення навчання з ТОВ «Прогрестех-Україна».

3. Начальнику відділу супроводження інформаційно-освітнього порталу університету (Цуріна Н.О.) розмістити інформацію про проведення короткострокового навчання на сайті університету.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Проректор з навчальної роботи Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

Понеділок, Травень 1, 2023 - 12:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.