Розпорядження № РП/272/2023 від 08.09.2023 року "Про отримання та внесення змін до робочих навчальних планів в АС "Електронний кампус"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_RP-272.pdf784.12 КБ

З метою належного функціонування електронних систем менеджменту та підтримки освітнього процесу

ПРОПОНУЮ

1. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів та завідувачам кафедр використовувати розроблені КБІС форми службових подань щодо отримання доступу науково-педагогічних працівників (НПП) до АС «Електронний кампус» (Додаток 1) та форми службових подань для виправлення типових помилок у робочих навчальних планах в АС «Електронний кампус» (Додаток 2) і подавати їх відповідно до наведеного у додатках алгоритму дій.

2. Завідувачам кафедр призначити відповідальних за АС «Електронний кампус» на кафедрах, надати інформацію про НПП, які не мають персональних кабінетів або не мають доступу до функціоналу кафедри та надіслати інформацію про них за відповідними формами, наведеними у додатках до 15.09.2023 р.

3. Директору КБ ІС Ковтунцю О.В. забезпечити оперативне реагування на звернення керівників навчальних підрозділів щодо внесення змін до РНП та надання доступу працівникам до АС «Електронний кампус».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Проректор з навчальної роботи Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

П'ятниця, Вересень 8, 2023 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.