Розпорядження №РП/342/2023 від 20.10.2023 "Про антикорупційне навчання"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_RP-342.pdf227.19 КБ

З метою реалізації Антикорупційної програми КПІ ім. Ігоря Сікорського та формування нульової толерантності до проявів корупції,

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Керівників структурних підрозділів інформувати працівників підпорядкованих підрозділів про необхідність проходження курсів антикорупційного навчання протягом 2023 року.

2. Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції Цимбаленко Я.Ю. забезпечити інформування та доступ працівників університету до курсів антикорупційного навчання «Основи антикорупції для всіх і для кожного».

3. Проректора з науково-педагогічної роботи Жученка О.А.:

3.1. Враховувати проходження курсів антикорупційного навчання у якості підвищення кваліфікації НІНІ у розмірі 0,5 кредиту ЄКТС, а також розглядати сертифікат про його проходження як звіт про підвищення кваліфікації у формі інформальної освіти;

3.2. Подати на затвердження Вченої ради університету інформацію про звітування з проходження інформального антикорупційного навчання протягом 2023 року.

4. Завідувачів кафедр забезпечити розміщення сертифікатів про проходження антикорупційного навчання на сайтах кафедр у відповідних профілях викладачів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Жовтень 20, 2023 - 18:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.