Розпорядження №РП/46/2023 від 17.02.2023 "Про організацію вибору навчальних дисциплін на 2023/2024 навчальний рік

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_RP-46.pdf227.39 КБ

Відповідно до Положення про реалізацію права на вільний вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського та на виконання наказу ректора від 10.02.2023 р. №НОН/39/2023 «Про планування та організацію освітнього процесу на 2023-2024 навчальний рік»

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Деканів факультетів, директорів навчально-наукових інститутів забезпечити контроль за організацією вибору навчальних дисциплін аспірантами та студентами бакалаврату для формування вибіркової складової їх індивідуальних навчальних планів в обсязі, що визначена відповідними навчальними планами.
2. Навчально-методичний відділ університету (Желяскова Т.М.) забезпечити оприлюднення ЗУ-Каталогу вибіркових дисциплін на 2023/2024 навчальний рік на сайті osvita.kpi.ua та заповнення баз даних ІС «my.kpi.ua» описами відповідних дисциплін.
3. Завідувачів випускових кафедр перевірити наявність на сайтах своїх підрозділів Ф-Каталогів вибіркових дисциплін та забезпечити підготовчий етап до організації вибору:
1) перевірити реєстрацію студентів в ІС «my.kpi.ua» за актуальними списками груп та, за потреби, організувати підключення студентів 2022 року прийому до ІС «my.kpi.ua».

2) до 3 березня 2023 року перевірити актуальність переліку вибіркових дисциплін в ІС «my.kpi.ua» та організувати ознайомлення студентів/аспірантів з відповідними каталогами вибіркових дисциплін, а кураторам навчальних груп поінформувати студентів про особливості реалізації процедури обрання та здійснювати їх консультування.
4. Завідувачів випускових кафедр, призначених відовідальних - адміністраторів ІС «my.kpi.ua» на рівні кафедри, організувати вибір навчальних дисциплін ЗУ-Каталогу та/або Ф-Каталогу студентами/аспірантами у відповідності до алгоритму:

1) з 4 по 11 березня 2023 року організувати «першу хвилю» вибору навчальних дисциплін ЗУ-Каталогу та Ф-Каталогів студентами першого курсу бакалаврату шляхом їх інформування про порядок, терміни та особливості обрання через особистий кабінет в ІС «my.kpi.ua»;

2) з 13 березня 2023 року розпочати «першу хвилю» вибору навчальних дисциплін Ф-Каталогів студентами другого та третього курсу бакалаврату та аспірантами першого року навчання шляхом їх інформування про порядок, терміни та особливості обрання через особистий кабінет в ІС «my.kpi.ua»;

3) до 25 березня 2023 року здійснити попереднє опрацювання результатів вибору дисциплін Ф-Каталогів для формування навчальних груп/потоків для їх вивчення, зафіксувати попередні списки навчальних груп/потоків для вивчення вибіркових дисциплін у 2023/2024 н.р. та провести корегування переліку дисциплін Ф-Каталогу;

4) з 27 березня 2023 року організувати, за потреби, «другу хвилю» вибору студентами/аспірантами дисциплін зі скорегованих переліків навчальних дисциплін ЗУ-Каталогу та/або Ф-Каталогів;

5) до 6 квітня 2023 року здійснити остаточну обробку результатів вибору студентами/аспірантами дисциплін Ф-Каталогів та затвердити списки навчальних груп/потоків для вивчення вибіркових дисциплін у 2023/2024 н.р.

5. Навчальний відділ університету (Лемешко А.Д.):

1) з 13 по 18 березня 2023 року здійснити попереднє опрацювання результатів вибору студентами першого курсу бакалаврату дисциплін ЗУ-Каталогу для формування навчальних груп/потоків для їх вивчення, зафіксувати попередні списки навчальних груп/потоків для вивчення вибіркових дисциплін у 2023/2024 н.р. та провести корегування переліку дисциплін ЗУ-Каталогу;

2) до 31 березня 2023 року здійснити остаточну обробку результатів вибору студентами першого курсу бакалаврату навчальних дисциплін ЗУ-Каталогу та сформувати навчальні групи/потоки для їх вивчення у 2023/2024 н.р.

6. Завідувачів випускових кафедр, у разі неможливості організувати вибір дисциплін для іноземних студентів/аспірантів (які навчаються в окремих англомовних групах) через ІС «my.kpi.ua», організувати вибір шляхом прямого опитування таких іноземних студентів/аспірантів та забезпечити внесення результатів вибору в бази даних ІС «my.kpi.ua» для подальшої генерації робочих навчальних планів.

7. Відділ розробки та підтримки програмного забезпечення КБ ІС (Мосійчук В.С.) організувати консультування представників факультетів, навчально-наукових інститутів та забезпечити технічну підтримку ІС «my.kpi.ua».

8. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Проректор з навчальної роботи Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

П'ятниця, Лютий 17, 2023 - 16:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.