Розпорядження № РП/68/2023 від 22.03.2023 року "Про проведення Комплексного моніторингу якості підготовки фіхівців в КПІ з фундаментальних дисциплін, іноземної мови та загальної навчальної компетентності студентів 4 курсу (2019 року вступу)"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2023_RP-68.pdf142.03 КБ

На виконання наказу Ректора №НУ/198/2022 від 11 листопада 2022 року «Про затвердження Положення про комплексний моніторинг якості підготовки фахівців» та з метою підготовки для вступу до магістратури

ДОРУЧАЮ:

1. Навчально-науковому центру інноваційного моніторингу якості освіти (ННЦ ІМЯО) КПІ ім. Ігоря Сікорського дистанційно провести Комплексний моніторинг якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського з фундаментальних дисциплін, іноземної мови та загальної навчальної компетентності студентів 4 курсу в терміни з 27 березня 2023 року до 05 квітня 2023 року (Додаток 1).

2. Конструкторському бюро інформаційних систем КПІ ім. Ігоря Сікорського до 22 березня 2023 року забезпечити передачу ННЦ ІМЯО всієї необхідної інформації щодо студентів 4 курсу, взявши її централізовано із Автоматизованої системи «Деканат».

3. Директорам інститутів (деканам факультетів) до 23 березня 2023 року призначити відповідального по інституту (факультету) за проведення Комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського студентів 4 курсу та надіслати інформацію на електронну адресу rcontrol.eqmi@gmail.com.

4. ННЦ ІМЯО надіслати відповідальному по інституту (факультету) за проведення Комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського студентів 4 курсу логіни і паролі для студентів 4 курсу інституту (факультету).

5. Відповідальному по інституту (факультету) забезпечити інформування студентів про терміни проведення моніторингу, надати їм логіни і паролі для проходження Комплексного моніторингу якості підготовки фахівців в КПІ ім. Ігоря Сікорського студентів 4 курсу та створити всі необхідні умови для його проведення.

Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Березень 22, 2023 - 17:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.