Наказ №НАГ/31/24 від 04.03.2024 "Про проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану приміщень і території КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2024 році."

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2023_HAG-31.zip1.2 МБ

З метою підвищення ефективності роботи з благоустрою території і утримання в належному санітарно-технічному стані навчальних корпусів та інших приміщень університету

НАКАЗУЮ :

1. Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів, керівникам всіх структурних підрозділів організувати проведення весняного двомісячника з благоустрою з 18.03.2024 по 18.05.2024 зі студентами (за можливістю) і працівниками університету.

2. Затвердити план закріплення території і об’єктів за навчально- науковими інститутами та факультетами на час проведення весняного двомісячника з благоустрою в КПІ ім. Ігоря Сікорського. (Додаток №1)

3. Відповідальним за проведення весняного двомісячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану території КПІ ім. Ігоря Сікорського призначити головного інженера Ковальова П.В.

4. Директору автотранспортного підприємства Ігнатенку Ю.І. та начальнику господарського відділу Ткаченку О.М. організувати вивіз зібраного сміття з території університету.

5. Відповідальним від навчально-наукових інститутів, факультетів та всіх підрозділів університету щоп’ятниці подавати звіт про виконану роботу в департамент господарської роботи за тел. 204-95-79.

6. Провідному інженеру Тарасенку О.Л. координувати роботу навчально- наукових інститутів, факультетів та інших підрозділів університету по проведенню весняного двомісячника з благоустрою території КПІ ім. Ігоря Сікорського.

7. Контроль за виконання наказу покласти на головного інженера Ковальова П.В.

Проректор з адміністративної роботи Вадим КОНДРАТЮК

Понеділок, Березень 18, 2024 - 00:30 to Субота, Травень 18, 2024 - 22:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.