НАКАЗ №НАГ/32/24 ВІД 04.03.2024 РОКУ "Про заходи посилення пожежної безпеки, попередження надзвичайних ситуацій у КПІ"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2024_HAG-32.pdf207.97 КБ

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2024 № 1/2042-24,

НАКАЗУЮ:

1. В.о. начальника відділу пожежної безпеки Козерацькій В.О. :

1.1. провести ретельну перевірку приміщень (навчальних корпусів, майстерень, лабораторій, складів, гуртожитків тощо) у тому числі й на предмет використання несправних приладів опалення та саморобних нагрівальних приладів, при цьому звернути особливу увагу на об’єкти (будівлі), де організовується aбo забезпечується освітній процес у звичайному режимі та вжити додаткових заходів щодо неухильного дотримання Правил пожежної безпеки.

1.2. організувати проведення планових практичних занять та тренувань для працівників університету з відпрацюванням заходів з евакуації, а також перевіркою систем оповіщення та управління евакуацією людей;

1.3. перевірити спрацювання засобів автоматичної пожежної сигналізації;

1.4 вжити відповідних заходів реагування на факти порушень чи невиконання відповідальними особами встановленого протипожежного режиму, вимог та правил пожежної безпеки.

2. Відповідальним особам за протипожежний стан будівель та споруд, зазначених у додатках 1, 2, 3 наказу № НГФ/147/2023 від 05.10.203 «Про призначення відповідальних осіб за пожежну безпеку території, будівель, та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського» забезпечити наявність справних первинних засобів пожежогасіння відповідно до норм, що визначені Правилами експлуатації та типовими нормами належності вогнегасників, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15.01.2018 № 25, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 23 лютого 2018 р. за № 225/31677, в першу чергу в приміщеннях та будівлях, де організовується aбo забезпечується освітній процес у звичайному режимі, а також в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту;

3. Начальнику відділу з питань цивільного захисту Нестеренку Ю.В. вжити додаткових заходів щодо неухильного дотримання Правил пожежної безпеки в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту.

4. Директору департаменту безпеки Ласкутову В.А., директору студмістечка Царенку О.О. та головному інженеру Ковальову П.В. провести позаплановий інструктаж для працівників з питань здійснення контролю за додержанням протипожежного стану, огляду територій й приміщень, порядку знеструмлення електромережі та дій у разі виявлення пожежі.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з адміністративної роботи Кондратюка В. А.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Березень 4, 2024 - 17:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.