НАКАЗ №НОД/110/24 ВІД 19.02.2024 "Про розподіл ліцензованих обсягів на підготовку здобувачів за рівнями вищої освіти в КПІ ім. Ігоря Сікорського та закріплення їх за освітніми програмами"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2024_HOD-110.pdf3.41 МБ

З метою коригування ліцензованих обсягів за спеціальностями та освітніми програмами університету, врахування змін у Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти (відповідно до Постанови КМУ № 1392 від 16.12.2022), та уточнення назв освітніх програм,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл ліцензованого обсягу на підготовку здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів та закріпити його за освітніми програмами згідно з Додатком.

2. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів внести необхідні зміни до відповідних документів щодо організації та реалізації освітнього процесу та враховувати закріплені ліцензовані обсяги при підготовці конкурсних пропозицій у 2024/2025 навчальному році.

3. За необхідності, пропозиції щодо змін закріпленого ліцензованого обсягу надати до відділу акредитації та ліцензування департаменту якості освітнього процесу у термін до 29 березня 2024 року.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олексій ЖУЧЕНКО

Понеділок, Лютий 19, 2024 - 23:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.