Наказ №НОД/178/24 від 13.03.2024 "Про організацію виборів ректора"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2024_HOD-178.pdf613.23 КБ
PDF icon 2024_HOD-178a1.pdf346.62 КБ
PDF icon 2024_HOD-178a2.pdf424.27 КБ

Відповідно до статті 42 Закону України «Про вищу освіту», Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника закладу вищої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2014 № 726 «Деякі питання реалізації статті 42 Закону України «Про вищу освіту», Статуту КПІ ім. Ігоря Сікорського, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 05.03.2024 № 37-к-24 «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського, з метою організації проведення виборів ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського (далі – Університет), за поданням Профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Університету (протокол № ПК-37 від 13.03.2024),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад організаційного комітету з проведення виборів ректора Університету (додаток 1).

2. Затвердити персональний склад виборчої комісії з проведення виборів ректора Університету (додаток 2).

3. Залучати до участі у роботі організаційного комітету і виборчої комісії голову комісії із ведення колективних переговорів Якименка Ю.І. із правом дорадчого голосу.

4. Встановити 31 травня 2024 року кінцевим строком обрання представників для участі у виборах з числа інших штатних працівників Університету, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, а також виборних представників з числа студентів.

5. Утворити єдину виборчу дільницю Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», м. Київ, проспект Берестейський, 37.

6. Організаційному комітету з проведення виборів ректора Університету (далі – Організаційний комітет) та виборчій комісії з проведення виборів ректора Університету (далі – Виборча комісія) на своїх засіданнях обрати голів, заступників голів та секретарів у встановленому порядку.

7. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.П. скласти та передати до Організаційного комітету: - алфавітний список штатних наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників по підрозділах; - алфавітний список штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними, педагогічними працівниками, по підрозділах/групах підрозділів.

8. Організаційному комітету: - визначити квоту представників з числа штатних, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, і забезпечити проведення їх обрання до 31 травня 2024 року; - визначити квоту представників з числа студентів Університету і спільно з органами студентського самоврядування забезпечити їх обрання до 31 травня року.

9. Організаційному комітету та Виборчій комісії вжити необхідних та невідкладних заходів щодо вирішення організаційних та інших питань для проведення виборів ректора Університету.

10. Закріпити на час проведення виборів за Організаційним комітетом приміщення к. 155 корпусу № 1 та за Виборчою комісією приміщення к. 158, 158- а корпусу № 1.

11. Директору КБ ІС Ковтунцю О.В. забезпечити на постійній основі розміщення офіційної інформації про вибори ректора на офіційному сайті Університету.

12. Директору видавництва «Політехніка» Зигулі С.М. забезпечити друк бюлетенів для проведення голосування у встановленому порядку та терміни.

13. Організаційному комітету розмістити цей наказ на офіційному сайті Університету.

14. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Березень 13, 2024 - 23:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.