Наказ №НОД/391/24 від 21.05.2024 "Про внесення змін до редакцій 2020 та 2021 років освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 125 Кібербезпека"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2024_HOD-391.pdf236.08 КБ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 року «Про атестацію здобувачів ступеня фахової передвищої освіти та ступенів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістерському) рівнях у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту» та рішення Вченої ради університету від 13 травня 2024 р. (протокол № 5)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити зміни до редакцій 2020 та 2021 років освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Системи, технології та математичні методи кібербезпеки», «Системи технічного захисту інформації» спеціальності 125 Кібербезпека, а саме: розділ 4. Форма атестації здобувачів
вищої освіти викласти у такій редакції:

«Aтестація здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою здійснюється у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту та публічного захисту кваліфікаційної роботи.

Атестація завершується видачею документу встановленого зразка про присвоєння
кваліфікації бакалавра з кібербезпеки.

Єдиний державний кваліфікаційний іспит передбачає оцінювання досягнень результатів навчання, визначених відповідним стандартом вищої освіти.

У кваліфікаційній роботі не допускається академічного плагіату, фальсифікації, фабрикації та інших проявів академічної недоброчесності. Після захисту кваліфікаційна робота розміщується в репозитарії Науково-технічної бібліотеки Університету.»

2. Відповідно до змін затверджених п.1 цього наказу внести відповідні зміни до навчальних планів підготовки бакалаврів прийому 2020 та 2021 років та до індивідуальних навчальних планів студентів випускних курсів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на директора навчально-наукового фізико-технічного інституту Новікова О.М.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Травень 21, 2024 - 19:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.